Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kundtjänst

Gelias kundtjänst är till för våra kunder. Vi finns på plats alla helgfria vardagar mellan kl 9.00-12.00 och 13.00-16.00.

Gemensamt direktnummer

När du kontaktar kundtjänst via telefon 0514-588 80 kommer du att få välja om du vill komma till kundsupport eller till teknisk support. Kundsupport hjälper till med beställningar och frågor om inneliggande order. Teknisk support svarar på produktfrågor.

Du kan också skicka din fråga eller beställning via mail till order@gelia.se så tar vi hand om den så fort vi kan. Ange gärna i ämnesraden om ditt mail gäller kundsupport eller teknisk support.

Är du inloggad på vår webbplats hittar du kanske ditt svar här.

Carina Olausson

Chef kundtjänst

carina.olausson@gelia.se

Josefine Nordström

Kundsupport

josefine.nordstrom@gelia.se

Mattias Bergqvist

Kundsupport

mattias.bergqvist@gelia.se

Therese Magnusson

Kundsupport

therese.magnusson@gelia.se

Mattias Andersson

Teknisk support

mattias.andersson@gelia.se

Markus Fransson

Teknisk support

markus.fransson@gelia.se

Josefine Johansson

Säljsupport

Niklas Fransson

Säljsupport

Jeanette Hammar

Växel, orderadministration

jeanette.hammar@gelia.se

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.