Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Försäljning

Vi erbjuder retailföretag kundanpassade och värdeskapande lösningar, tjänster och produkter.

KAM

KAM (Key Account Manager) utvecklar relationer och ansvarar för våra större kedjekunder. Tillsammans jobbar vi med projekt och aktiviteter för att skapa värdefulla affärer.

Utesäljare

Säljkåren finns representerad i hela landet. Kontakta säljaren i ditt område för att få hjälp med det du behöver för att underlätta och skapa en bra försäljning.

Mikael Olsson

KAM-chef

0514-588 61
0708-29 79 54
mikael.olsson@gelia.se

Joakim Gyllenfjell

KAM

0514-588 09
0708-60 40 34
joakim.gyllenfjell@gelia.se

Lars Viklund

KAM

0514-588 52
0708-29 79 58
lars.viklund@gelia.se

Malin Mattsson

KAM

0514-588 14
0708-60 40 41
malin.mattsson@gelia.se

Johan Orest

Säljledare

0708-29 79 63
johan.orest@gelia.se

Eskil Franzén

Utesäljare

072-254 27 54
eskil.franzen@gelia.se

Kevin Cutts

Utesäljare

070-557 14 99
kevin.cutts@gelia.se

Johan Gustafsson

Utesäljare

0708-29 79 61
johan.gustafsson@gelia.se

Leif Jakobsson

Utesäljare

0708-29 79 65
leif.jakobsson@gelia.se

Rolf Svensson

Utesäljare

0708-29 79 71
rolf.svensson@gelia.se

Tobias Skogsberg

Utesäljare

070-311 34 98
tobias.skogsberg@gelia.se

Anders Gerdtman

Utesäljare

0708-29 79 72
anders.gerdtman@gelia.se

Anders Bengtsson

Utesäljare

0708-29 79 77
anders.bengtsson@gelia.se

Håkan Elengård

Utesäljare

0708-60 40 42
hakan.elengard@gelia.se

Tommy Olsson

Utesäljare

0708-29 79 68
tommy.olsson@gelia.se

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.