Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Försäljning

Vi erbjuder retailföretag kundanpassade och värdeskapande lösningar, tjänster och produkter. Tillsammans med leverantörer och kunder skapar vi värde genom hela kedjan för att ha det bästa erbjudandet på marknaden.

Gelia your retail parner

Det ska vara enkelt att göra affärer!

Med lokal närvaro, ett effektivt retailkoncept, flexibilitet och logistik i världsklass kan vi tillsammans nå framgång i den gemensamma affären.

 

Vi finns där du finns

Hör av dig till säljaren i ditt område så får du den hjälp du behöver.

 

Karta med kontaktuppgifter

Om du vill kan du ladda hem en pdf-fil med kartan och våra utesäljares kontaktuppgifter.

Klicka här.

 

 

Johan Orest

Säljchef

0708-29 79 63
johan.orest@gelia.se

Eskil Franzén

Utesäljare - distrikt 1

072-254 27 54
eskil.franzen@gelia.se

Kevin Cutts

Utesäljare - distikt 2

070-557 14 99
kevin.cutts@gelia.se

Johan Gustafsson

Utesäljare - distrikt 3

0708-29 79 61
johan.gustafsson@gelia.se

Leif Jakobsson

Utesäljare - distrikt 4

0708-29 79 65
leif.jakobsson@gelia.se

Tobias Skogsberg

Utesäljare - distrikt 5

070-311 34 98
tobias.skogsberg@gelia.se

Rolf Svensson

Utesäljare - distrikt 6

0708-29 79 71
rolf.svensson@gelia.se

Anders Gerdtman

Utesäljare - distrikt 7

0708-29 79 72
anders.gerdtman@gelia.se

Anders Bengtsson

Utesäljare - distrikt 8

0708-29 79 77
anders.bengtsson@gelia.se

Håkan Elengård

Utesäljare - distrikt 9

0708-60 40 42
hakan.elengard@gelia.se

Tommy Olsson

Utesäljare - distrikt 10

0708-29 79 68
tommy.olsson@gelia.se

Utveckling tillsammans med kedjekunder

KAM (Key Account Manager) utvecklar relationer och ansvarar för våra större kedjekunder. Tillsammans jobbar vi med projekt och aktiviteter för att skapa värdefulla affärer.

 

Mikael Olsson

KAM-chef

0514-588 61
0708-29 79 54
mikael.olsson@gelia.se

Malin Mattsson

KAM

0514-588 14
0708-60 40 41
malin.mattsson@gelia.se

Lars Viklund

KAM

0514-588 52
0708-29 79 58
lars.viklund@gelia.se

Joakim Gyllenfjell

KAM

0514-588 09
0708-60 40 34
joakim.gyllenfjell@gelia.se

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.