Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Ledning/organisation

Gelia finns i Sverige, Norge och Finland med el & vvs under namnet Gelia. I Danmark har vi vvs under namnet VVS Trading. Ungefär 75 personer är anställda i Sverige, 65 i Danmark, 8 i Norge och 4 i Finland.

Fredrik Skarp

fredrik.skarp@gelia.se

Affärsområdeschef
Sverige
Norge
Finland
Danmark

Henrik Christensson

henrik.christensson@gelia.se

Försäljnings- och marknadschef
Sverige

Stefan Loman

stefan.loman@gelia.se

Inköpschef
Sverige

Per Persson

per.persson@gelia.se

Produktionschef
Sverige

Rene Aabenhus

ra@vvs-trading.dk

Landschef
Danmark

Keld Kristensen

kk@vvs-trading.dk

Försäljningschef
Danmark

Allan Hansen

ah@vvs-trading.dk

Inköpschef
Danmark

Hans-Henrik Duus

hd@vvs-trading.dk

Lagerchef
Danmark

John Thomas Blandhoel

john.blandhoel@ahlsell.no

Landschef
Norge

Jørn Lund

jorn.lund@ahlsell.no

Försäljningschef
Norge

Pasi Paakkunainen

pasi.paakkunainen@ahlsell.fi

Landschef
Finland

Juho-Matti Nirvi

juho-matti.nirvi@ahlsell.fi

Försäljningschef
Finland

 

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.