Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Inköp

Margareta Granlund

Operativ inköpschef

0514-588 11
margareta.granlund@gelia.se

Kent Lundgren

Produktchef el

0514-588 34
kent.lundgren@gelia.se

Tommi Ilo

Produktchef el

0514-588 35
tommi.ilo@gelia.se

Marcus Leijon

Produktchef vvs

0514-588 44
marcus.leijon@gelia.se

Richard Högberg

Sortimentsstrateg

0514-588 33
richard.hogberg@gelia.se

Anette Sunesson

Inköpare

0514-588 77
anette.sunesson@gelia.se

Carl Granlund

Inköpare

0514-588 55
carl.granlund@gelia.se

Christina Magnusson

Inköpare

0514-588 32
christina.magnusson@gelia.se

Per-Arne Särnbäck

IT/Controller

0514-588 38
per-arne.sarnback@gelia.se

Julia Sabel

Produktassistent

0514-588 12
julia.sabel@gelia.se

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.