Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Utesäljare

Till våra kunders tjänst finns följande fältorganisation beredd att ge den service, information och utbildning som krävs för att möta dagens slutkund.

Johan Orest

0708-29 79 63
johan.orest@gelia.se
Säljledare

Eskil Franzén

072-254 27 54
eskil.franzen@gelia.se

Timo Kohtala

070-557 14 99
timo.kohtala@gelia.se

Johan Gustafsson

0708-29 79 61
johan.gustafsson@gelia.se

Leif Jakobsson

0708-29 79 65
leif.jakobsson@gelia.se

Rolf Svensson

0708-29 79 71
rolf.svensson@gelia.se

Tobias Skogsberg

070-311 34 98
tobias.skogsberg@gelia.se

Joachim Lundgren

0708-29 79 55
joachim.lundgren@gelia.se

Anders Gerdtman

0708-29 79 72
anders.gerdtman@gelia.se

Malin Mattsson

0708-60 40 41
malin.mattsson@gelia.se

Anders Bengtsson

0708-29 79 77
anders.bengtsson@gelia.se

Håkan Elengård

0708-60 40 42
hakan.elengard@gelia.se

Tommy Olsson

0708-29 79 68
tommy.olsson@gelia.se

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.