Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Innesäljare

Gelias innesäljarkår finns både i Grästorp och i Växjö (tidigare vvsinteriör). Carina Olausson är chef för samtliga innesäljare och Mattias Andersson är gruppchef i Växjö. Gelias kundsupport är till för våra kunder, och vi finns på plats alla vardagar mellan kl 8.00-12.00 och 13.00-16.00.

Gemensam orderslinga:
0514-588 80
Gemensam ordermail:
order@gelia.se

Orderfax:
0514-588 99

Carina Olausson

0514-588 51
carina.olausson@gelia.se

Grästorp

Chef kundsupport Grästorp och Växjö

Mattias Andersson

0514-588 04
mattias.andersson@gelia.se

Växjö

Gruppchef Växjökontoret

Charlotte Andersson

Föräldraledig
Grästorp

Josefine Nordström

0514-588 56
josefine.nordstrom@gelia.se

Grästorp

Markus Fransson

0514-588 18
markus.fransson@gelia.se

Växjö

Mattias Bergqvist

0514-588 06
mattias.bergqvist@gelia.se

Växjö

Niklas Fransson

0514-588 66
niklas.fransson@gelia.se
Grästorp

Therese Magnusson

0514-588 58
therese.magnusson@gelia.se

Växjö

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.