Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Inköpsavdelningen

Stefan Loman

0514-588 30
stefan.loman@gelia.se

Inköpschef

Kent Lundgren

0514-588 34
kent.lundgren@gelia.se

Produktchef el

Tommi Ilo

0514-588 35
tommi.ilo@gelia.se

Produktchef el

Marcus Leijon

0514-588 44
marcus.leijon@gelia.se

Produktchef vvs

Christina Magnusson

0514-588 32
christina.magnusson@gelia.se

Inköpare el

Margareta Granlund

0514-588 11
margareta.granlund@gelia.se

Inköpare el
ISO-ansvarig

Richard Högberg

0514-588 33
richard.hogberg@gelia.se

Inköpare el

Anette Sunesson

0514-588 77
anette.sunesson@gelia.se

Inköpare vvs

Per-Arne Särnbäck

0514-588 38
per-arne.sarnback@gelia.se

Administratör
Data/IT

Malin Hult

0514-588 67
malin.hult@gelia.se

Arbetar med PIM information, kataloger och produktfoto.

Ulrika Bryngelsson

0514-588 19
ulrika.bryngelsson@gelia.se

Arbetar med PIM information, broschyrer och förpackningar.

Julia Sabel

Föräldraledig

Arbetar med PIM information, broschyrer och förpackningar.

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.