Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Försäljningschef & KAM

Henrik Christensson

0514-588 15
0701-90 96 03
henrik.christensson@gelia.se

Försäljnings- och marknadschef

 

Mikael Olsson

0514-588 61
0708-29 79 54
mikael.olsson@gelia.se

Chef Key Account Manager
Stf Försäljningschef

 

Lars Viklund

0514-588 52
0708-29 79 58
lars.viklund@gelia.se

Key Account Manager

 

Joakim Gyllenfjell

0514-588 09
0708-60 40 34
joakim.gyllenfjell@gelia.se

Key Account Manager

 

Malin Mattsson

0514-588 14
0708-60 40 41
malin.mattsson@gelia.se

Key Account Manager

 

Johan Orest

0514-588 92
0708-29 79 63
johan.orest@gelia.se
Key Account Manager

Joachim Lundgren

0514-588 97
0708-29 79 55
joachim.lundgren@gelia.se
Key Account Manager

Meddelande från Gelia

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Gelia

Cookies är inaktiverat. För att siten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.